Bursa Hurdaci | Mahmutogullari hurda
bilgi@mahmutogullarihurda.com
0538 713 11 90

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Hurda bakır, sarı, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise hurda Bakır, hurda Alüminyum ve demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir. Şu anda Geri Dönüşüm alanında Türkiye"nin önde gelen metal hurda alım satım şirketlerindendir. Mahmtoğulları Hurda Bu doğrultuda özellikle Türkiye deki en önemli çubuk sarı, bakır, Soyma bakır, Alüminyum, imalatçılarıyla ticaret yapmaktadır.

 
Mahmutoğulları Hurda dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. 
 
Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de değişik alanlarda da büyüme yolunda dır.
 
Yıllardır metal sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.
 
Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

 
 
 
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin